Emma je MISTRYNĚ REPUBLIKY 2022

21.5.2022

O víkendu se v Praze konala republiková soutěž v gymnastickém čtyřboji, na které vyrazilo 7 našich gymnastek.

V nejmladší kategorii 1.-3.třída se nejlépe dařilo Nelči Koláčkové, která skončila v TOP 10, Eliška Salajková získala krásné 13.místo, Nelča Sochová skončila 22 a Natálka Mlčáková po nevydařeném dni brala 30.místo.
Holky (kromě Nelči K.) byly na svém úplně prvním Mistrovství republiky a proto jsou pro ně tyhle výsledky velkým úspěchem. Navíc braly v soutěži družstev cenné 5.místo.

Ve starší kategorii 4.-5.tříd získala Klárka Lukšíková 29.místo, Theinka Stabrawa skončila na místě 17tém a neuvěřitelného úspěchu dosáhla v této kategorii Emmča Lusová, které zvládla porazit všech 50 soupeřek a získala kromě zlaté medaile i TITUL MISTRYNĚ ČR 2022.

Holkám moc gratulujeme k předvedeným výkonům a děkujeme za skvělou reprezentaaci našeho klubu i Moravskoslezského kraje.